Ľubica Kremeňová – “MOJE SVETY”

Lubica Kremenova - MOJE SVETYFotoklub NOVA a jeho členka Ľubica Kremeňová, Vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy svojich fotografií.
Výstava je postavená na dvoch súboroch fotografií, ktoré sa v podstate istým spôsobom prelínajú a tvoria jeden celok, ktorý patrí do „jej svetov“. Na jednej strane ISLAND, ktorý je autorkinou obľúbenou krajinou a na ktorý sa stále rada vracia, na druhej strane jej životný koníček FOTOGRAFIA, ktorá ju sprevádza všade, kam sa vyberie.

Výstavu  “MOJE SVETY” si môžete pozrieť v termíne 15.11.2021 – 28.2.2022 vo výpožičnom čase

Dušan Rybár – “Spomienky na Afriku”

Pozvanka Dusan Rybar

Dušan Rybár Vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, ktoré sú spomienkami na jeho potulky Afrikou a zachytávajú portréty a život divokých zvierat. Výstavu “Spomienky na Afriku” si môžete pozrieť v termíne 9.7. – 9.9.2021 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

Členská výstava Fotoklubu NOVA 2020

Pozvanka NOVA 2020 Napriek aktuálnej komplikovanej situácii je Fotoklub NOVA stále aktívny! Aj tohto roku, ako každý rok, Fotoklub NOVA zorganizoval členskú výstavu s názvom “NOVA 2020”. S ohľadom na aktuálne platné protipandemické opatrenia bude výstava bez vernisáže. Výstava bude prístupná za aktuálne platných protipandemických pravidiel (rúška, odstup, obmedzenie počtu osôb) od 26.11.2020 do 8.1.2020.

Druhé miesto v ČBMO!

S radosťou Vám informujeme o dosiahnutí krásneho druhého miesta v Česko-Budějovickom Mapovom Okruhu (ČBMO). Pod úspech nášho klubu sa podpísali títo autori: Ľubica Kremeňová, Peter Gumán, Ján Šimko, Jozef Fekete, Pavol Koči, Slavomír Szabo, František Papp a Eva Kecseyová. Všetkým autorom gratulujeme k ich krásnemu úspechu!

František Papp – “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM”

František Papp - Za dobrým svetlom

František Papp – Za dobrým svetlom

František Papp vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, ktoré vznikli na jeho fotografických potulkách v posledných rokoch.
Výstavu “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM” si môžete pozrieť v termíne 16.9. – 15.11.2020 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

Úspech Ľubice Kremeňovej v súťaži Galéria Stojiská 2020

Ľubica Kremeňová - Na dne Domaše

Ľubica Kremeňová – Na dne Domaše

S radosťou Vás informujeme o ďalšom úspechu Ľubice Kremeňovej, tentokrát organizovanú v rámci projektu Galéria Stojiská. S fotografiou “Na dne Domaše” sa dostala medzi 10 víťazných fotografií. Všetkých 10 víťazných fotografií bude vytlačených vo veľkoformátových rozmeroch a umiestnených na stojiskách v Banskej Štiavnici na sídlisku Drieňová. Vernisáž tejto výstavy s názvom Premeny sa bude konať 27.8.2020 o 18.00 v Bod K., Bratská 9, Banská Štiavnica. Výstava potrvá do konca roka 2020.

3. miesto Ľubice Kremeňovej v súťaži Umenie v parku.

Ľubica Kremeňová - Oko schodišta

Ľubica Kremeňová – Oko schodišta

Ľubica Kremeňová - Biopásy

Ľubica Kremeňová – Biopásy

Ľubica Kremeňová dosiahla ďalší  úspech v súťaži Umenie v parku organizovanej mestom Spišská Nová Ves. V tejto súťaži získala cenu za krásne 3. miesto so svojou fotografiou “Oko schodišťa”. Jej fotografii s názvom “Biopásy” bolo udelenné čestné uznanie. Vernisáž výstavy sa uskutoční 31.7.2020 o 18:00 v parku pred Evanjelickým kostolom v Spišskej Novej Vsi. Výstava potrvá do 18.9.2020.