Neprehliadnite možnosť venovať svoje 2% z dane

2percentaTak ako každý rok, aj teraz sa blíži termín na zúčtovanie našich daní a možnosť rozhodnúť sa, komu chcete poslať 2% zo svojich už zaplatených daní. Fotoklub NOVA bude vďačný za každý váš príspevok a získané financie budú použité na skvalitnenie a rozvíjanie našej klubovej a fotografickej činnosti. Pripájame tlačivá : Vyhlásenie-DP-2017 a Potvrdenie-DP-2017 , ktoré sú už predvyplnené, stačí doplniť Vaše údaje a doručiť Daňovému úradu. Zamestnanci majú na to čas do 30.4.2018. Podnikatelia vypĺňajú údaje nášho klubu vo svojom daňovom priznaní. Vopred všetkým podporovateľom ďakujeme.

Ľubica Kremeňová “Severnejšie ako na severe – NÓRSKO”

Pozvanka Kremenova NORSKOFotoklub NOVA a jeho členka  Ľubica Kremeňová Vás srdečne pozýva na prehliadku reprízy autorskej výstavy svojich fotografií, ktoré vznikli pri jej potulkách nádhernou Nórskou prírodou.
Výstavu veľkoformátových fotografií  Severnejšie ako na severe – NÓRSKO si môžte pozrieť v termíne 23.1.-15.3.2018 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

“Čo niekto nevidí” – Josef Svoboda

svoboda plag

Fotoklub NOVA Vás pozýva na výstavu svojho člena Josefa Svobodu s názvom “Čo niekto nevidí” alebo “Ohliadnutie za rokom 2017”. Jedná sa o reprízu výstavy, ktorá pôvodne bola v priestoroch VKJB – pobočka Furča na Jaltskej ulici č. 2. Tentokrát ju môžete vidieť od 9.4. – 31.5.2018 vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.