Fotografie z nášho májového plenéru v Ždiari

zdiarMV223. – 25. mája sme organizovali výkendový plenér v dedinke Ždiar pod Tatrami. Vďaka Mikimu Dávidovi sme mali zabezpečené ubytovanie priamo v Monkovej doline s výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Počasie nám veľmi nevyšlo, vrcholky Tatier boli skoro vždy zahalené mrakmi, takže sme hľadali iné motívy na fotografovanie a využili sme mäkké svetlo na fotenie detailov a architektúry. Ako správni fanatici sme dve skoré rána vyrazili na kopce nad Ždiarom, do mokrej trávy, premočení po kolená ale s dobrým pocitom z fotenia, pretože tých pár hodín bolo pekné počasie. Po večeroch sme mali bohatý program v spoločenskej miestnosti v chate pri krbe samozrejme s počítačom :) krstili sme nový “digi” fotoaparát našej členky, vymieňali sme si skúsenosti s novou technikou, a rozoberali sme vydarené fotografie našich členov. V sobotu sme využili blízkosť hraníc s Poľskom a navštívili sme Zakopané. Bolo plné turistov, trhy v plnom prúde, takže fotiť naozaj bolo čo :)