Národná fotografická súťaž a výstava umeleckej fotografie – Cassovia foto 2016 /Košice/

lubica-kremenova-nezbedna-cesta

Ľubica Kremeňová – Nezbedná cesta

Združenie košických fotografov k’91 bolo usporiadateľom fotografickej súťaže Cassovia foto 2016.
Súťažilo sa v 3 kategóriach. Do tejto súťaže sa zapojilo 32 autorov s celkovým počtom 302 fotografií. Z nášho fotoklubu sa úspešne prezentovala Ľubica Kremeňová, keď v kategórii voľná téma / čierno – biela fotografia/ získala striebornú medailu s 2 fotografiami: Nezbedná cesta a Čerenie. Taktiež Josef Svoboda v tejto kategórii získal čestné uznanie za fotografiu Po sezóne.

Akceptované fotografie mali nasledujúci členovia fotoklubu Nova: Puškašová Antónia /3 ks/, Papp František / 3ks/, Svoboda Josef / 5ks/, Fekete Jozef /4ks/, Parnica Robert /1ks/, Kremeňová Ľubica /6ks/, Knapík Ján / 2 ks/.

lubica-kremenova-cerenie

Ľubica Kremeňová – Čerenie