Regionálna súťaž AMFO 2017

AMFO2017Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria vás srdečne pozýva na slávnostné vyhlásenie výsledkov regionálnej súťažnej výstavy amatérskej fotografie AMFO 2017, ktoré sa uskutoční vo Verejnej knižnici J. Bocatia dňa 26.4. (streda) o 17.30. Vo vestibule knižnice si budete môcť pozrieť ocenené fotografie. Do súťaže sa zapojilo 55 autorov z Košíc a okolia s 309 fotografiami. Vyhláseniu výsledkov bude predchádzať od 16.00 rozborový seminár určený autorom, ktorí sa do súťaže zapojili. V rámci neho budú premietnuté aj multimediálne prezentácie.
Náš klub získal hneď tri prvé miesta, jedno druhé, jedno tretie a dve čestné uznania. Celkovo za náš klub postúpilo 29 fotografií a tri multimediálne prezentácie.
Ocenení autori Fotoklubu NOVA:
Čiernobiela fotografia: Ľubica Kremeňová (1), Jozef Fekete (ČU)
Farebná fotografia: Ivan Schréter (1), Ľubica Kremeňová (3)
Multimediálna prezentácia: Nicol Urbanová (1), Pavol Kočiš (2), Ľubica Kremeňová (ČU)