CreativeDigipixInternational 2019 – výsledky

Lubica Kremenova - Monument ValleyNa medzinárodnom fotosalóne CreativeDigipixInternational 2019 (India) získala Ľubica Kremeňová v kategórii “Photo Travel” krásne tretie miesto (FIP Bronze) za svoju fotografiu s názvom “Monument Valley”, okrem tejto mala aj v ostatných kategóriách akceptované ďalšie štyri fotografie (Silence, Speed, Duel, On The Glacier).

Porota zverejnila výsledky 27. júla 2019 tu: https://creativedigipix.in/files/1stCreativeDigipixInternational_Result.pdf

Výstava “Moravské Toskánsko a okolie”

Pozvánka Moravské Toskánsko

Jozef Fekete, Ľubica Kremeňová, Josef Svoboda a spolupútnik fotograf zo Svidníka Dušan Ignác Vás srdečne pozývajú na prehliadku autorskej výstavy svojich fotografií, ktoré vznikli na ich štvordňovej potulke jarným Moravským Toskánskom.

Výstavu  “Moravské Toskánsko a okolie” si môžete pozrieť v termíne od 18.6.2019 do 31.8.2019 vo výpožičnom čase “na schodoch” vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

6th. Spring Fotosalon Bardaf – výsledky

BardafSpring

Nášmu fotoklubu sa podarilo na “6th. Spring Fotosalon Bardaf” zabodovať hneď troma cenami v konkurencii približne 2000 fotografií od 200 autorov z celého sveta.

Special Awards: City of Bardejov Grand Prix: Jozef FEKETE
Section Free: CLUB Gold Medal: Ľubica KREMEŇOVÁ – Speed
Section Folklore and Folk Traditions: CLUB Diploma: Milan MALAST – Children from Slovakia

Celkovo má náš fotoklub akceptovaných 9 fotografií od 4 autorov: Jozef Fekete (5), Ľubica Kremeňová (2), Milan Malast (1) a Josef Svoboda (1).

Zdroj: https://fotoclubbardafbardejov.sk/spring/

Krajské kolo súťaže AMFO 2019 – výsledky

amfo-kraj19_pozvanka_R

Na krajskom kole AMFO 2019 sa nášmu klubu najviac darilo v kategórii “čiernobiela fotografia” (nad 21 rokov), kde sa o druhé miesto delia Eva Kecseyová a Ľubica Kremeňová. Jedným z dvoch ocenených na treťom mieste je aj náš člen Jozef Fekete a jedno z troch čestných uznaní si odniesla Ľubica Kremeňová.
Okrem ocenených budú celkovo za všetky kategórie vystavené aj ďalšie fotografie našich členov:
Ľubica Kremeňová (3 + súbor troch fotografií v kategórii “Cykly a seriály”), Eva Kecseyová (2), Jozef Fekete (2), Nicol Urbanová (2), Eva Martinská (1) a František Papp (1).

Neprehliadnite možnosť venovať svoje 2% z dane

2percentaTak ako každý rok, aj teraz sa blíži termín na zúčtovanie našich daní a možnosť rozhodnúť sa, komu chcete poslať 2% zo svojich už zaplatených daní. Fotoklub NOVA bude vďačný za každý váš príspevok a získané financie budú použité na skvalitnenie a rozvíjanie našej klubovej a fotografickej činnosti. Pripájame tlačivá: Vyhlásenie-DP-2018 a Potvrdenie-DP-2018, ktoré sú už predvyplnené, stačí doplniť Vaše údaje a doručiť Daňovému úradu. Posledný termín na doručenie je do 30.4.2018. Vopred všetkým podporovateľom ďakujeme.

Regionálne kolo AMFO 2019

PozvankaRadi by sme Vás pozvali na výstavu fotografií regionálneho kola AMFO 2019, kde sa našim členom podarilo získať 8 ocenení. V kategórii ČB fotografia sa na 2. mieste umiestnila Eva Kecseyová s fotografiou “Zamyslená”. V tej istej kategórii obsadila 3. miesto Nicol Urbanová s fotografiou “Čaro hudby”. Čestné uznanie v tejto istej kategórii dostali naši členovia Jozef Fekete a Ľubica Kremeňová.
V kategórii Farebná fotografia sa na 1. mieste umiestnila Eva Kecseyová s fotografiami “Pod mostom, Kalich”. Čestné uznanie v tejto kategórii získali Josef Svoboda a Eva Martinská.
V kategórii Cykly a seriály získala 3. miesto Ľubica Kremeňová s cyklom “Fragmentácia 1, 2, 3”

Výsledky: http://wp.kcubar.sk/wp-content/uploads/2019/03/amfo-vysledky.pdf