Úspech Fotoklubu NOVA na salóne BARDAF 2016

Nicol Urbanová - Sweet dreams

Nicol Urbanová – Sweet dreams (Grand gold)

Náš Fotoklub NOVA opäť uspel na medzinárodnom fotosalóne BARDAF. Najväčší úspech slávi naša členka Nicol Urbanová, ktorá si so svojou fotografiou “Sweet dreams” vyslúžila cenu GRAND GOLD. V kategórii “Krajina”, boli akceptované fotografie štyroch našich členov: Ľubica Kremeňová, Jozef Fekete, Janka Eštočinová a Josef Svoboda. Vo voľnej kategórii mali po jednej fotografii akceptované títo členovia: Nicol Urbanová, Dávid Pačut, Jozef Eštočin, Janka Eštočinová, Ľubica Kremeňová a Josef Svoboda.  Emília Verbová mala v tejto kategórii akceptované dve fotografie. V kategórii “Photojournalism” boli akceptované fotografie od Ľubice Kremeňovej, Janky Eštočinovej, Dávida Pačuta a Jozefa Feketeho. Gratulujeme!