Poplenérová výstava – Plenér NOVA 2016

Štandardný

V dňoch 19-21.5. 2016 sa uskutočnil tradičný pléner fotoklubu NOVA. Tohto roku viedli kroky našich členov spolu s kolegami z fotoklubu K91 do okolia Hút. Po ubytovaní v okolí tohto miesta preskúmali blízke aj vzdialenejšie okolie naši členovia.  Týmto Vás pozývame na našu malú výstavu fotografií získaných počas tohto výletu.

Poplenérová výstava – Plenér NOVA 2015

Štandardný

V dňoch 15.-17.5.2015 sa uskutočnil plenér Fotoklubu NOVA. Tentoraz do okolia Šomošky s ubytovaním v Novej Bašte. S fotoaparátmi na krku sme prebrázdili pol Slovenska a objavili kopec úžasných kútov Slovenska, ba i Maďarska.
8 účastníkov z Fotoklubu NOVA a 1 účastník z fotografického združenia K91 by sa s vami chcelo podeliť o svoje fotografické postrehy a objavy. Preto sme usporiadali túto virtuálnu poplenérovú výstavu, na ktorú vás srdečne pozývame a pri jej pozeraní vám prajeme pekné fotografické zážitky.

 

Poplenérová výstava – Plenér NOVA 2013

Štandardný

V dňoch 17.-19.5.2013 uskutočnil náš fotoklub NOVA fotografický plenér pre svojich členov. Plenér sa uskutočnil v malebnom prostredí Liptova, odkiaľ si účastníci odviezli mnoho zaujímavých  fotografií.

Z najlepších snímkov sme usporiadali výstavu. Po prvý krát to je virtuálna výstava, ktorú môžu záujemcovia zhliadnuť len na našich webových stránkach.
Prajeme vám príjemný kultúrny zážitok!