Oznámenie o vstupe OZ Fotoklub NOVA do likvidácie

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že na základe rozhodnutí prijatých na zasadnutí členskej schôdze občianskeho združenia s názvom Fotoklub NOVA, so sídlom Ul.milosrdenstva 42, 040 01 Košice – Juh, Slovenská republika, IČO: 42103576, číslo spisu: VVS/1-900/90-32617, sa rozhodlo o dobrovoľnom rozpustení resp. likvidácii tohto združenia. Vyššie uvedené združenie sa zrušuje bez právneho  zástupcu/vstupuje do likvidácie ku dňu 09.07.2021, t.j. deň zasadnutia členskej schôdze. Fotoklub NOVA, ako dobrovoľné združenie fotografov naďalej pokračuje v svojej činnosti!

Členská schôdza občianskeho združenia rozhodla o vymenovaní do funkcie likvidátora združenia p. Ing. Peter Guspan, trvale bytom Stierova 7, 040 23 Košice, Slovenská republika. Deň vzniku funkcie likvidátora je 09.07.2021. Likvidátor je oprávnený konať v mene združenia samostatne.

Dušan Rybár – “Spomienky na Afriku”

Pozvanka Dusan Rybar

Dušan Rybár Vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, ktoré sú spomienkami na jeho potulky Afrikou a zachytávajú portréty a život divokých zvierat. Výstavu “Spomienky na Afriku” si môžete pozrieť v termíne 9.7. – 9.9.2021 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

Členská výstava Fotoklubu NOVA 2020

Pozvanka NOVA 2020 Napriek aktuálnej komplikovanej situácii je Fotoklub NOVA stále aktívny! Aj tohto roku, ako každý rok, Fotoklub NOVA zorganizoval členskú výstavu s názvom “NOVA 2020”. S ohľadom na aktuálne platné protipandemické opatrenia bude výstava bez vernisáže. Výstava bude prístupná za aktuálne platných protipandemických pravidiel (rúška, odstup, obmedzenie počtu osôb) od 26.11.2020 do 8.1.2020.

Druhé miesto v ČBMO!

S radosťou Vám informujeme o dosiahnutí krásneho druhého miesta v Českomoravskom Budejovickom Mapovom Okruhu (ČBMO). Pod úspech nášho klubu sa podpísali títo autori: Ľubica Kremeňová, Peter Gumán, Ján Šimko, Jozef Fekete, Pavol Koči, Slavomír Szabo, František Papp a Eva Kecseyová. Všetkým autorom gratulujeme k ich krásnemu úspechu!

František Papp – “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM”

František Papp - Za dobrým svetlom

František Papp – Za dobrým svetlom

František Papp vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, ktoré vznikli na jeho fotografických potulkách v posledných rokoch.
Výstavu “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM” si môžete pozrieť v termíne 16.9. – 15.11.2020 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

Úspech Ľubice Kremeňovej v súťaži Galéria Stojiská 2020

Ľubica Kremeňová - Na dne Domaše

Ľubica Kremeňová – Na dne Domaše

S radosťou Vás informujeme o ďalšom úspechu Ľubice Kremeňovej, tentokrát organizovanú v rámci projektu Galéria Stojiská. S fotografiou “Na dne Domaše” sa dostala medzi 10 víťazných fotografií. Všetkých 10 víťazných fotografií bude vytlačených vo veľkoformátových rozmeroch a umiestnených na stojiskách v Banskej Štiavnici na sídlisku Drieňová. Vernisáž tejto výstavy s názvom Premeny sa bude konať 27.8.2020 o 18.00 v Bod K., Bratská 9, Banská Štiavnica. Výstava potrvá do konca roka 2020.

3. miesto Ľubice Kremeňovej v súťaži Umenie v parku.

Ľubica Kremeňová - Oko schodišta

Ľubica Kremeňová – Oko schodišta

Ľubica Kremeňová - Biopásy

Ľubica Kremeňová – Biopásy

Ľubica Kremeňová dosiahla ďalší  úspech v súťaži Umenie v parku organizovanej mestom Spišská Nová Ves. V tejto súťaži získala cenu za krásne 3. miesto so svojou fotografiou “Oko schodišťa”. Jej fotografii s názvom “Biopásy” bolo udelenné čestné uznanie. Vernisáž výstavy sa uskutoční 31.7.2020 o 18:00 v parku pred Evanjelickým kostolom v Spišskej Novej Vsi. Výstava potrvá do 18.9.2020.