František Papp – “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM”

František Papp - Za dobrým svetlom

František Papp – Za dobrým svetlom

František Papp vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, ktoré vznikli na jeho fotografických potulkách v posledných rokoch.
Výstavu “SVETOM ZA DOBRÝM SVETLOM” si môžete pozrieť v termíne 16.9. – 15.11.2020 vo výpožičnom čase vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.

Úspech Ľubice Kremeňovej v súťaži Galéria Stojiská 2020

Ľubica Kremeňová - Na dne Domaše

Ľubica Kremeňová – Na dne Domaše

S radosťou Vás informujeme o ďalšom úspechu Ľubice Kremeňovej, tentokrát organizovanú v rámci projektu Galéria Stojiská. S fotografiou “Na dne Domaše” sa dostala medzi 10 víťazných fotografií. Všetkých 10 víťazných fotografií bude vytlačených vo veľkoformátových rozmeroch a umiestnených na stojiskách v Banskej Štiavnici na sídlisku Drieňová. Vernisáž tejto výstavy s názvom Premeny sa bude konať 27.8.2020 o 18.00 v Bod K., Bratská 9, Banská Štiavnica. Výstava potrvá do konca roka 2020.

3. miesto Ľubice Kremeňovej v súťaži Umenie v parku.

Ľubica Kremeňová - Oko schodišta

Ľubica Kremeňová – Oko schodišta

Ľubica Kremeňová - Biopásy

Ľubica Kremeňová – Biopásy

Ľubica Kremeňová dosiahla ďalší  úspech v súťaži Umenie v parku organizovanej mestom Spišská Nová Ves. V tejto súťaži získala cenu za krásne 3. miesto so svojou fotografiou “Oko schodišťa”. Jej fotografii s názvom “Biopásy” bolo udelenné čestné uznanie. Vernisáž výstavy sa uskutoční 31.7.2020 o 18:00 v parku pred Evanjelickým kostolom v Spišskej Novej Vsi. Výstava potrvá do 18.9.2020.

Fotografický titul c*MoL Ľubice Kremeňovej

Logo MoL c

S radosťou oznamujeme, že našej členke fotoklubu – Ľubici Kremeňovej sa podarilo splniť podmienky pre získanie fotografického titulu c*MoL (contestant’s * Master of Light) vďaka úspechom vo fotografických súťažiach pod patronátom MoL PA, FIAP a PSA. Tento fotografický titul je udeľovaný fotografickou asociáciou so síldom v Kanade.  K tomuto krásnemu úspechu jej gratulujeme! Jej fotografický profil a úspešné fotografie zverejnené na stránke asociácie MoL si môžete pozrieť tu.

Úspech Ľubice Kremeňovej na fotosalóne MANHATTAN 2020

Ľubica Kremeňová - I won't give up

Ľubica Kremeňová – I won’t give up

S radosťou ohlasujeme úspech našej členky Ľubice Kremeňovej na medzinárodnom fotosalóne MANHATTAN 2020 INTERNATIONAL PHOTO FESTIVAL (USA) pod patronátom FIAP. Uspela v kategórii Photojournalism, v ktorej získala krásnu striebornú medailu MoL Silver, za fotografiu “I won’t give up”. Táto fotografia uspela v konkurencii vyse 2400 fotografií. Okrem tejto ceny získala aj 6 akceptácií  fotografií. Ďalšie výsledky si môžete pozriet na: https://nycexhibition.com/photo-contest-new-york-manhattan-2020-results/

Ján Knapík – OD/BRAZY

Pozvánka Knapik - ODBRAZY

Pozvánka Knapik – ODBRAZY

Fotoklub NOVA a jeho členJán Knapík  Vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy fotografií, na ktorej predstavuje prierez svojou doterajšou tvorbou.
Výstavu  “OD/BRAZY” si môžete pozrieť v termíne 26.2. – 24.4.2020 vo výpožičnom čase  vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice.