Fotoklub NOVA vystavuje

Štandardný

Pozvanka Kremenova Ulickami Bardejova

Fotoklub Nova a jeho členka  Ľubica Kremeňová vás srdečne pozýva na prehliadku autorskej výstavy svojich fotografií z potuliek po Bardejove.Výstavu  “ULIČKAMI BARDEJOVA” si môžete pozrieť v termíne 4.8. – 3.11.2023 vo výpožičnom čase
vo výpožičných priestoroch Centrálnej požičovne Verejnej knižnice Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice
Tešíme sa na vašu návštevu.

61.ročník Českobudějovického Mapového Okruhu v Košiciach

Štandardný

61.ČBMO, pozvánka 2023

Vážení priatelia, 

srdečne Vás pozývame na vernisáž fotografickej výstavy 61. ročníka Českobudějovického mapového okruhu (ČBMO), spojenú s ocenením najúspešnejších fotoklubov a jednotlivcov, ktorá sa uskutoční v sobotu 9.9.2023 o 10.00 hod v Centrálnej požičovni VKJB, Hviezdoslavova 5, Košice.

ČBMO je súťaž kolekcií fotografií fotoklubov z Čiech a Slovenska, v ktorej bolo v ročníku 2022-2023 zapojených 10 fotoklubov. Takto vytvorené kolekcie kolujú medzi jednotlivými fotoklubmi a účastníci si ich navzájom postupne hodnotia. Na záver súťažného ročníka sa výsledky vyhodnotia na záverečnej konferencii, ktorú organizuje zakaždým iný zúčastnený fotoklub.

V tomto ročníku ČBMO máme česť usporiadať záverečnú konferenciu my, Fotoklub NOVA Košice. Zahajujeme ju slávnostnou vernisážou, na ktorej budete všetci vítaní.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Fotoklub NOVA Košice

 

LifePressFoto 2023

Štandardný

Lubica Kremenova - On wild water (1)Lubica Kremenova - SpartanNa medzinárodnom salóne novinárskej fotografie LifePressFoto 2023 (Ukrajina) sa našej členke Ľubici Kremeňovej podarilo získať dve Zlaté medaily. Jednu za sériu 8 fotografií s názvom „Spartan“  a druhú za sólo fotografiu „On wild water“ (Na divokej vode). Získala tiež akceptácie za sériu 7 fotografií „Slacklining“ a za sólo fotografiu „Off road“.

Všetky ocenené, akceptované aj zúčastnené fotografie si môžete pozrieť na tejto stránke:

https://press.ukrfoto.org/en/result/