Vyhodnotenie celoštátneho kola súťaže amatérskej fotografie AMFO 2012

PeriskopDňa 19.10.2012 sa uskutočnila vernisáž výstavy a vyhlasenie výsledkov vo Vihorlatskom múzeu v Humennom. Na  vernisáži sa zúčastnili 4 naši členovia: Ján Knapík, Alexander Palásthy, Ľubica Kremeňová a Emília Verbová. Na tejto celoštátnej súťaží  v kategórii  multimediálnej videoprezentácie získala  Emília Verbová 2. miesto  a Ľubica Kremeňová  čestné uznanie. Odborná porota odporučila vystaviť fotografie tímto našim členom: Martin Macko (4 ks), Ján Knapík (2 ks), Alexander Palásthy (2 ks) a Emília Verbová (1 ks). Našim oceneným a vystavujúcim autorom gratulujeme. Súčasťou tejto akcie boli aj tvorivé dielne v následujúcich dňoch: 20. -21. 10.2012, ktorých sa zúčastnila Ľubica Kremeňová a Alexander Palásthy.
Pripájame aj zopár záberov.