AMFO 2015

pozvanka AMFO_2015Na tohtoročnom krajskom kole AMFO patrili naši členovia opäť k oceneným.
V kategórii čierno-biela fotografia získala naša klubová kolegyňa Jana Estočinová 2.miesto za fotografiu Smer ratolesť. Taktiež získala v tejto kategórii čestné uznanie aj s Ľubicou Kremeňovou.
V kategórii farebná fotografia porota udelila čestné uznania: Ľubici Kremeňovej, Jane Estočinovej a Dávidovi Pačutovi.
V multimediálnej prezentácii boli ocenené:
1. miesto: Emília Verbová za prezentáciu pod názvom Minulosť v prítomnosti
2.miesto: Ľubica Kremeňová  za prezentáciu : New York nielen čiernobiely

Akceptované a vystavené fotografie na krajskom kole AMFO majú  títo členovia fotoklubu:
Nikol Urbanová 4ks, Ľuboš Biľ 3ks, Peter Baňas 1ks, Jana Estočinová 5ks, Jozef Fekete 4ks, Ladislav Hunyady 1ks, Eva Kecseyová 2ks, Ľubica Kremeňová 7ks, Dávid Pačut 5ks, Martin Petrulák 1ks, Michal Szenti 1ks, Josef Svoboda 5ks, Emília Verbová 6ks.