Marek Janíčko – Svadobné pohľady /Košice/

Štandardný

letakVo Verejnej  knižnici Jána Bocatia na Hviezdoslavovej ulici 5 je sprístupnená výstava veľkoformátových fotografií nášho klubového kolegu Mareka Janíčka pod názvom Svadobné pohľady. Marek je profesionál – svadobný fotograf a jeho výstava je venovaná kráse svadobnej fotografie, potrvá od 1.3. – 30.3.2016.

 

Svadobné pohľady

——–

Výstava venovaná kráse svadobnej fotografie.

——–

Marek Janíčko

(www.janicko.com)

 

marek_janickoŽije v Košiciach. Zameriava sa na svadobnú a portrétnu fotografiu. Členom fotoklubu NOVA je od roku 2015.

Dve slová „vášeň“ a „túžba“ splniť si sen. To je najlepší spôsob, akým by opísal svoju prácu, postoj k nej a radosť tvoriť fotografie pre zamilovaný pár.

Už od detstva ho fascinovala fotografia a spôsob, akým sa k nej dopracovať, avšak nikdy predtým by nepovedal, že ho osud zaveje až sem – na cestu profesionálneho svadobného fotografa. Dnes je zakaždým poctený, keď môže fotografovať svadbu a tešiť sa svadobnej fotografii.

Láska, vášeň, emócie, zmyselnosť, romantika, svetlo, kompozícia, kreativita a predvídavosť sú tie správne ingrediencie na vytvorenie veľkolepých fotografií počas svadby.

 

01