Medzinárodný plenér KOS pre neprofesionálnych fotografov v Krásnohorskej dlhej lúke

Plener KOS-122-EditDňa 9. až 11. októbra 2009 organizovalo Krajské osvetové stredisko v Košiciach medzinárodný plenér pre neprofesionálnych fotografov v Krásnohorskej dlhej lúke v okrese Rožňava. Zúčastnili sa ho fotografi z Maďarska, Poľska, Ukrajiny a zo Slovenska. Z nášho fotoklubu sa plenéru zúčastnilo 9 členov (Katarína Karafová, Pavol Kočiš, Ľubica Kremeňová, Jolana Lacková, Gabriel Mlynár, Miroslav Silváši, Juraj Táncoš, Emília Verbová, Marek Vološin).Programom fotografovania bola Krásnohorská jaskyňa, Hubertove slávnosti v areáli betliarskeho kaštieľa, samotný kaštieľ Betliar, hrad Krásna Hôrka, Banícke múzeum v Rožňave, strážna veža v Rožňave.