AMFO 2014, Krajská súťaž a výstava amatérskej fotografie Košického samosprávneho kraja

amfo2014Členovia nášho fotoklubu opäť zabodovali na krajskom kole Amfo 2014. 14 členov sa tam  bude prezentovať svojimi fotografiami a trom z nich boli udelené pekné ocenenia:
Ľubica Kremeňová : – 2. miesto v kategórii nad 21 rokov za fotografiu pod názvom: Nezbedná cesta
– čestné uznanie v kategórii VODA – za fotografiu : Ľadové kráľovstvo
– cena riaditeľky KC KSK  v kategórii mutimediálna prezentácia : Košický kraj cez objektív: Skvosty stredoveku
Nikol Urbanová : – čestné uznanie v kategórii od 16 do 21 rokov za fotografiu: Jazdkyňa
– cena v kategórii Voda : fotografia pod  názvom Padajúce kvapky
Emília Verbová : – čestné uznanie v kategórii nad 21 rokov za fotografiu: Letanovce
– cena v kategórii multimediálne prezentácie: Odviate časom / Letanovce /
Vernisáž tejto výstavy sa uskutoční dňa 18.6. o 16.00 hod v Slovenskom technickom múzeu v Košiciach.Vystavujúci autori:

Peter Baňas – 1 foto, Jana Estočinová – 1 foto, Jozef Fekete – 1 foto, Ladislav Hunyady – 2 foto, Jozef Kalapoš – 1 foto, Ján Knapik – 1 foto, Pavol Kočiš – 1 foto, Ľubica Kremeňová – 6 foto + 1 videoprezentácia, Jolana Lacková – 6 foto, Alexander Palasthy – 2 foto, Marcel Pramuk – 1 foto, Josef Svoboda – 3 foto, Nicol Urbanová – 4 foto, Emília Verbová – 5 foto + videoprezentacia.