61.ročník Českobudějovického Mapového Okruhu v Košiciach

61.ČBMO, pozvánka 2023

Vážení priatelia,

srdečne Vás pozývame na vernisáž fotografickej výstavy 61. ročníka Českobudějovického mapového okruhu (ČBMO), spojenú s ocenením najúspešnejších fotoklubov a jednotlivcov, ktorá sa uskutoční v sobotu 9.9.2023 o 10.00 hod v Centrálnej požičovni VKJB, Hviezdoslavova 5, Košice.

ČBMO je súťaž kolekcií fotografií fotoklubov z Čiech a Slovenska, v ktorej bolo v ročníku 2022-2023 zapojených 10 fotoklubov. Takto vytvorené kolekcie kolujú medzi jednotlivými fotoklubmi a účastníci si ich navzájom postupne hodnotia. Na záver súťažného ročníka sa výsledky vyhodnotia na záverečnej konferencii, ktorú organizuje zakaždým iný zúčastnený fotoklub.

V tomto ročníku ČBMO máme česť usporiadať záverečnú konferenciu my, Fotoklub NOVA Košice. Zahajujeme ju slávnostnou vernisážou, na ktorej budete všetci vítaní.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Fotoklub NOVA Košice