Ľubica Kremeňová – O-KA-MI-HY

Pozvanka_O-KA-MI-HYPozývame vás na vernisáž výstavy našej klubovej kolegyne Ľubice Kremeňovej, ktorá sa uskutoční v pondelok 12.decembra o 16,30 hod. v našej  FotoGalérii NOVA na Hlavnej 48.  Expozícia s názvom O-KA-MI-HY je zostavená z vyše 45 snímok, ktoré budú verejnosti prístupné do 4.januára. Po jej ukončení budú fotografie reinštalované od 11.1. do 9.2.2012 v priestoroch Verejnej knižnice J.Bocatia na Hviezdoslavovej 5 v Košiciach. Podujatie sa koná pri príležitosti životného jubilea autorky.

Naši členovia

RNDr. Emília Verbová fotografie
Ing. Marek Vološin fotografie

Peter Guspan – The Big 4

plagat The Big4Pozývame vás na vernisáž výstavy nášho klubového kolegu Petra Guspana, ktorá sa uskutoční v pondelok 11.februára 2013 o 16,30 vo FotoGalérii NOVA na Hlavnej 48 . Expozícia nazvaná The Big 4  je fotoreportom z historického koncertu, na ktorom sa prvýkrát v histórii na jednom pódiu stretli štyri najväčšie  thrash metalové kapely – Anthrax, Megadeth, Slayer a Metallica.
Výstavná kolekcia pozostávajúca z takmer 30 veľkoformátových fotografií  bude verejnosti prístupná do  15.marca.

Teodor Andreas – Moje vnímanie krásna

pozvankaTohtoročný výstavný program FotoGalérie NOVA uzatvára jubilejná výstava  najstaršieho člena nášho fotoklubu Teodora Andreasa, ktorý sa decembri dožíva krásneho životného jubilea-80 rokov.  Jej slávnostná vernisáž sa uskutoční v stredu 12.decembra o 16,30 hod., na ktorú vás týmto srdečne pozývame. Expozícia nazvaná Moje vnímanie krásna je zostavená z vyše 40 fotografií, ktoré budú verejnosti prístupné do 4.januára 2013.