Vyhodnotenie celoštátneho kola súťaže amatérskej fotografie AMFO 2011

AMFO 2011 PozvankaDňa 28. – 30. 10. 2011 sa uskutočnilo vyhodnotenie celoštátneho kola súťaže amatérskej fotografie AMFO 2011 v Humennom. Naša členka Ľubica Kremeňová získala 3. cenu v multimediálnej prezentácii za videoprezentáciu Smiem prosit?. Okrem toho mala Ľubica a takisto aj náš člen Peter Guspan akceptované po 2 fotografie a Emília Verbová 1 fotografiu. Oceneným a vystavujúcim autorom gratulujeme.
Výstava je umiestnená vo Vihorlatskom múzeu, Nám. slobody 1 v Humennom a potrvá do 30.11.2011.

Vyhodnotenia súťaže v Humennom a tvorivej dielne, ktorá bola jeho súčasťou, sa z fotoklubu NOVA zúčastnila Ľubica Kremeňová. Tvorivá dielňa, ktorej sa Ľubka zúčastnila mala názov Na trase fotografie. Bola zameraná na denný výjazd vlakom a fotografovanie spojené s témou železnice a bola vedená lektorom Jozefom Česlom zo Starej Ľubovne. Príjemné 3 dni si Ľubka spestrila aj fotografovaním architektúry skanzenu a tiež kaštieľa v Humennom, čo bolo témou ďalšej tvorivej dielne pod vedením lektora Igora Šimka.