Ing. Marek Vološin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marek Vološin, je členom Fotoklubu NOVA od r. 2000. Pred tým bol niekoľko rokov členom fotografického krúžku v Centre detí a mládeže Domino.

Vo fotoklube NOVA sa aktívne zapájal do inštalácie výstav, klubového života a spoločného fotografovania na fotografických plénéroch na Slovensku, v Maďarsku aj Poľsku.

Bol autorom, redaktorom a administrátorom prvej verzie webovej stránky fotoklubu, až do r. 2011 kedy po ňom prebral “štafetu” súčasný “admin” našej stránky Peter Guspan.

Mal na starosti 5 ročníkov medzinárodnej súťaže fotoklubov ČBMO. Spoločne s ostatnými kolegami z fotoklubu 47. ročník tejto súťaže organizovali. Záverečné vyhodnotenie súťaže a výstava sa konala v Technickom múzeu v Košiciach – informácie o výstave.
Podieľal sa na grafickej príprave a tlači 2 katalógov fotoklubu.

Po “krátkej” 5 ročnej pauze si opäť vzal na starosť súťaž ČBMO a sem tam stihne nafotiť nejaké fotky:)